Α’ Ερασιτεχνική Bayline Ναυαγοσωστική /Ομάδες – Αγώνες – Αποτελέσματα

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – BAYLINE Ναυαγοσωστική – 2018 – 2019.
1η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 3 – 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 8 – 0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 2 – 5
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 1 – 0
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 – 3
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 5 – 2
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 0 – 2
2η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  0 – 3
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  2 – 3
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  1 – 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  1 – 6
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  5 – 0
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  0 – 1
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  0 – 1
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  2 – 1
3η Αγωνιστική (18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  0 – 2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  1 – 2
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  4 – 1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  0 – 0
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  3 – 2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  3 – 1
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  1 – 0
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  1 – 0
4η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
5η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
6η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
7η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
8η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
9η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
10η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
11η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
12η Αγωνιστική ( 27η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
13η Αγωνιστική ( 28η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
14η Αγωνιστική ( 29η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
15η Αγωνιστική ( 30η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

 

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   2017 – 2018.
1η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  0-0  1-2
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  0-2  1-3
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  3-0  0-1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  1-2  2-2
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  4-0 3-0
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  2-0  0-2
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  1-2  0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  0-4  0-6
2η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  0-5  0-2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  1-0  5-0
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  3-0  2-1
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  0-0  0-1
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  2-1  2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  1-2  0-2
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  1-2  0-6
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  1-0  3-4
3η Αγωνιστική (18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  2-1  3-1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  1-5  3-1
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  6-1  1-3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  1-1  0-2
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  0-0  3-2
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  4-0  3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  3-2  0-2
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  2-1  2-2
4η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  0-2  0-1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  2-1  0-3
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  1-1  3-2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  4-0  2-0
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  1-2  0-1
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  4-0  1-2
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  2-1  0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  1-3  2-2
5η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  2-1  2-2
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  0-0  0-3
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  2-0  2-1
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  5-0  2-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  1-5  1-4
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  1-3  0-1
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  2-2  2-0
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  4-1  1-0
6η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  0-1   0-3α/α
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  3-1   1-1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  0-3   1-6
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  1-0   1-0
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  2-2   0-0
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  6-1   3-0
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  3-1   4-0
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  2-0   2-0
7η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  4-0  1-1
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  7-0  5-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  0-1  1-3
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  1-0  2-0
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  3-1  2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  2-2  3-3
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  0-3  0-5
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  1-0  1-0
8η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  2-0  1-1
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  0-1  1-3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  1-1  0-6
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  6-0  2-0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  4-2  2-1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  0-1  2-2
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  0-0  0-0
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  1-0  2-0
9η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  6-1  0-1
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  0-1  0-4
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  2-3  0-6
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  2-1  3-0α/α
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  0-1  1-0
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  1-0  2-0
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  1-0  3-0
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  5-1  2-1
10η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  0-5  0-4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  2-1  0-3
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  7-0  4-0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  2-2  0-0
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  0-0  0-3α/α
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  2-1  0-1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  1-1  0-2
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  2-2  1-0
11η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  3-0  4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  2-2  0-2
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  2-0  0-3
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  0-2  0-1
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 3-1  1-2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  5-0  3-0
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  2-1  1-1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  2-1  3-5
12η Αγωνιστική ( 27η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  0-2  0-3
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  1-0  1-0
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  1-0  0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  1-2  0-2
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1-2  2-0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  2-0  3-3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  2-3  0-3
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1-1  1-2
13η Αγωνιστική ( 28η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  0-1  5-1
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  0-1  4-2
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  4-0  1-3
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  1-0  5-0
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  8-1  0-0
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  0-1  1-2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  0-2  1-1
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  4-0  3-0
14η Αγωνιστική ( 29η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  0-1  0-0
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0-3  2-5
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  0-3  1-4
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  2-1  1-4
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  4-5  1-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  2-1  4-2
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 1-1  4-0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3-0  3-0 α/α
   15η Αγωνιστική ( 30η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  0-2  3-1
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  5-1  0-0
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  2-0  5-3
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  1-2  2-1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  4-1  0-3
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  3-0  3-3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  0-2  0-3 α/α
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  0-2  1-5

 

 

 

 

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   2016 – 2017.
1η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0 – 0 0 – 4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 – 0 1 – 5
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 3 – 0 2 – 0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 – 1 1 – 0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0 – 2 0 – 8
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 3 – 1 4 – 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 0 0 – 1
2η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 – 1 0 – 2
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1 – 2 0 – 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0 3 – 0
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 2 – 3 0 – 0
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 – 0 1 – 3
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3 – 0 4 – 0
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 1 – 5 0 – 4
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
3η Αγωνιστική (18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1 – 1 0 – 1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 0 – 1 0 – 0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0 – 2 0 – 7
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 – 1 0 – 4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 1 – 1 1 – 4
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – 0 3 – 1
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0 – 1 0 – 1
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
4η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 – 0 3 – 0
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 3 – 1 5 – 1
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 – 0 2 – 1
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 5 – 0 6 – 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 2 – 0 2 – 2
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0 0 – 5
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 3 – 0 7 – 0
5η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 2 – 2 0 – 1
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 – 3 0 – 3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 0 – 5 0 – 10
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 1 – 1 6 – 0
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0 – 1 1 – 2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 1 – 3 0 – 2
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1 – 2 0 – 2
6η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 – 1 2 – 1
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 – 0 3 – 2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 1 – 1 0 – 0
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 2 1 – 1
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 6 – 0 8 – 1
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 2 – 0 2 – 1
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – 2 3 – 2
7η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3 – 1  3 – 0
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 – 2  2 – 0
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 4 – 1  1 – 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 2 – 5  0 – 3
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 2 – 0  2 – 1
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0 – 2  0 – 6
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 2 – 1  8 – 0
8η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 0 1 – 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 3  1 – 2
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 1 – 2 1 – 3
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1 – 1  3 – 2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 – 0  1 – 0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 2 – 1  1 – 1
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 – 0 1 – 2
9η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 1  1 – 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 1 – 1  0 – 1
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2 – 1  2 – 1
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 4 – 0 1 – 1
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 4 0 – 5
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1 – 0  3 – 1
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 4 – 0  1 – 0
10η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0 – 0  4 – 1
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1 – 0  0 – 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 – 6  0 – 6
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 2 – 3  2 – 1
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 – 6  0 – 11
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0 – 2 2 – 3
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 0 – 2 2 – 2
11η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 3 – 0  3 – 2
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 0  1 – 3
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 2  1 – 2
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 5 – 1  6 – 0
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6 – 0  4 – 0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 1 – 1  0 – 1
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 – 4  0 – 2
12η Αγωνιστική ( 27η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 – 0  2 – 0
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – 1  0 – 3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 1 – 2  0 – 2
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 1 – 1  1 – 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 1 – 5  0 – 3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1 – 0  1 – 1
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 1  0 – 5
13η Αγωνιστική ( 28η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 – 0  1-2
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1 – 7  0-5
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 5 – 0 9-0
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 0 0-1
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 1  2-3
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3 – 0 3-0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4 – 1  0-3
14η Αγωνιστική ( 29η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 1 0-9
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 1 – 5 2-6
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4 – 1  2-1
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 0 – 2 0-7
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 1  0-2
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 3 – 0  3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2 – 10  0-7
   15η Αγωνιστική ( 30η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 – 2  0-4
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 5 – 1  6-0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – 0  2-5
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 2 – 3  0-3
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 5 – 0  4-0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 1  1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 5  1-2

 

PLAY OFF Α΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ :

ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ( 3 x 4 ) : 4 – 0

Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ( 2 x 3 ) : 1 – 2

ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF :

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ : 2 – 1.

 

PLAY OUT Α΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ :

Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ( 12 x 13 ) : 0 – 0, 0 – 1 παρ.

και 2ος αγώνας σε ουδέτερο :

Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ( Γηπ. Ν. Μουδανιών ) : 1 – 1, 0 – 0 παρ., 2 – 3 πεν. 3 – 4 τελικό.