Α’ Ερασιτεχνική | Ομάδες – Αγώνες – Αποτελέσματα

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   2016 – 2017.
1η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0 – 0 0 – 4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 – 0 1 – 5
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 3 – 0 2 – 0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 – 1 1 – 0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0 – 2 0 – 8
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 3 – 1 4 – 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 0 0 – 1
2η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 – 1 0 – 2
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1 – 2 0 – 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0 3 – 0
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 2 – 3 0 – 0
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 – 0 1 – 3
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3 – 0 4 – 0
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 1 – 5 0 – 4
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
3η Αγωνιστική (18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1 – 1 0 – 1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 0 – 1 0 – 0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0 – 2 0 – 7
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 – 1 0 – 4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 1 – 1 1 – 4
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – 0 3 – 1
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0 – 1 0 – 1
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
4η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 – 0 3 – 0
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 3 – 1 5 – 1
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 – 0 2 – 1
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 5 – 0 6 – 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 2 – 0 2 – 2
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0 0 – 5
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 3 – 0 7 – 0
5η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 2 – 2 0 – 1
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 – 3 0 – 3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 0 – 5 0 – 10
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 1 – 1 6 – 0
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0 – 1 1 – 2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 1 – 3 0 – 2
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1 – 2 0 – 2
6η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 – 1 2 – 1
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 – 0 3 – 2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 1 – 1 0 – 0
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 2 1 – 1
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 6 – 0 8 – 1
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 2 – 0 2 – 1
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – 2 3 – 2
7η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3 – 1  3 – 0
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 – 2  2 – 0
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 4 – 1  1 – 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 2 – 5  0 – 3
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 2 – 0  2 – 1
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0 – 2  0 – 6
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 2 – 1  8 – 0
8η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 0 1 – 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 3  1 – 2
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 1 – 2 1 – 3
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1 – 1  3 – 2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 – 0  1 – 0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 2 – 1  1 – 1
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 – 0 1 – 2
9η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 1  1 – 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 1 – 1  0 – 1
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2 – 1  2 – 1
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 4 – 0 1 – 1
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 4 0 – 5
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1 – 0  3 – 1
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 4 – 0  1 – 0
10η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0 – 0  4 – 1
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1 – 0  0 – 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 – 6  0 – 6
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 2 – 3  2 – 1
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 – 6  0 – 11
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0 – 2 2 – 3
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 0 – 2 2 – 2
11η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 3 – 0  3 – 2
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 0  1 – 3
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 2  1 – 2
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 5 – 1  6 – 0
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6 – 0  4 – 0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 1 – 1  0 – 1
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 – 4  0 – 2
12η Αγωνιστική ( 27η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 – 0  2 – 0
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – 1  0 – 3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 1 – 2  0 – 2
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 1 – 1  1 – 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 1 – 5  0 – 3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1 – 0  1 – 1
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 1  0 – 5
13η Αγωνιστική ( 28η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 – 0  1-2
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1 – 7  0-5
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 5 – 0 9-0
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 0 0-1
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 1  2-3
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3 – 0 3-0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4 – 1  0-3
14η Αγωνιστική ( 29η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 1 0-9
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 1 – 5 2-6
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4 – 1  2-1
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 0 – 2 0-7
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 1  0-2
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 3 – 0  3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2 – 10  0-7
   15η Αγωνιστική ( 30η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 – 2  0-4
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 5 – 1  6-0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – 0  2-5
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 2 – 3  0-3
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 5 – 0  4-0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 1  1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 5  1-2

 

PLAY OFF Α΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ :

ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ( 3 x 4 ) : 4 – 0

Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ( 2 x 3 ) : 1 – 2

ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF :

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ : 2 – 1.

 

PLAY OUT Α΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ :

Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ( 12 x 13 ) : 0 – 0, 0 – 1 παρ.

και 2ος αγώνας σε ουδέτερο :

Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ( Γηπ. Ν. Μουδανιών ) : 1 – 1, 0 – 0 παρ., 2 – 3 πεν. 3 – 4 τελικό.