Β’ Ερασιτεχνική, Β. Όμιλος | Ομάδες – Αγώνες – Αποτελέσματα

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2017 – 2018.
1η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  1-2
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  3-1
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  1-1
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  1-0
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  2-1
2η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  4-0
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  0-1
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  5-0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  3-3
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  1-2
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  1-5
3η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  2-1
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  2-0
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  1-2
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  1-2
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  1-2
4η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  2-1
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  4-0
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  3-3
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  2-3
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  6-1
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  6-2
5η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  1-0
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  1-1
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  1-2
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 2-3
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  2-4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  1-1
6η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  3-0
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  3-1
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  3-0
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  3-1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  2-5
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  1-1
7η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  2-2
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  1-4
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  2-0
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  0-3
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  0-0
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4-0
8η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  1-0
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  1-0
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  2-1
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  1-2
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  1-1
9η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  3-2
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  3-4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  2-1
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  2-0
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  2-2
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  1-3
10η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  2-1
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  0-3
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  3-1
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  2-2
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  3-0
11η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  αναβ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 3-2
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 4-2
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  0-0
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ 1-0
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  2-4
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  1-2
12η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 4-0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. 1-2
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 2-1
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 0-4
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 2-0
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 4-0
13η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2016 – 2017.
1η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 3 – 0 4 – 0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 1 – 3 1 – 2
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 2 – 4 1 – 3
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 – 0 1 – 1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 1 – 0 2 – 0
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 2 – 1 0 – 2
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 0 – 1 1 – 1
2η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 0 – 5 2 – 6
ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 2 – 2 1 – 3
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – 1 2 – 2
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ 2 – 2 2 – 1
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2 – 5 0 – 7
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 1 – 1 2 – 3
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 3 – 1 1 – 0
3η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 3 – 1 4 – 2
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 0 – 3 2 – 0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 3 – 0 6 – 0
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 2 – 3 3 – 2
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 1 – 2 0 – 2
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 – 1 0 – 1
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 1 – 2 1 – 1
4η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 1 – 1  0 – 3
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ 0 – 2 0 – 7
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2 – 3 0 – 2
ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 1 – 2 2 – 2
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 2 – 1  2 – 1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 2 – 1  3 – 3
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 1 – 3  1 – 1
5η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ 0 – 0  0 – 0
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – 1 4 – 1
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 1 – 2  1 – 1
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 – 0  1 – 4
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 5 – 0  1 – 1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 2 – 2  1 – 1
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 1 – 2 1 – 4
6η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 1 – 0  4 – 1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 6 – 0  2 – 0
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 1 – 0  0 – 3
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 1 – 4  1 – 2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 0 – 3 0 – 0
ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 – 0  2 – 0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 3 – 0 0 – 2
7η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 5 – 0  0 – 0
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2 – 4  1 – 5
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ 1 – 2  0 – 1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – 0 0 – 1
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 3 – 0  2 – 4
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 4 – 2  2 – 3
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 3 – 0  1 – 4
8η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 1 – 3  1 – 3
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 1 – 1  1 – 1
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 0 – 0  4 – 1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4 – 0  9 – 1
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 1 – 5 0 – 2
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 1 – 2  0 – 3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 1 – 1 1 – 3
9η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 1 – 0  1 – 1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 4 – 1  1 – 3
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 1 – 3  1 – 1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 1 – 0  3 – 3
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ 1 – 3  0 – 1
ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – 1  1 – 2
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 3 – 1  2 – 1
10η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 1 – 0  0 – 3
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 – 0  6 – 0
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 1 – 6  1 – 3
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 1 – 1  1 – 1
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 3 – 4  5 – 0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 4 – 2  6 – 0
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 2 – 0  2 – 2
11η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4 – 0  4-0
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 0 – 3  3-1
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 1 – 2  2-2
ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 4 – 0  3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 3 – 1  4-1
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 1 – 5  0-7
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 6 – 0 3-1
12η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 3 – 1  2-2
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 2 – 2  1 -4
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 2 – 0 4-3
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 1 – 0  1 -1
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 2 – 2  0 -1
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – 0  1 -1
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ 3 – 2  1 -2
13η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 2 – 1  1-3
ΧΟΛΟΜΩΝ ΡΙΖΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 1 – 2  0-8
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4 – 2  4-0
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  1 – 7  0-4
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 2 – 4  1-4
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 4 – 1  11-2
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 1 – 4  3-4
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής

 

PLAY OFF Β΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ :

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ( 2 x 3 ) : 2 – 0.

1η Θέση : ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ, 2η Θέση : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ,

3η Θέση : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ.