Β’ Ερασιτεχνική, Ν. Όμιλος / Ομάδες – Αγώνες – Αποτελέσματα

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ   2018-2019
 
1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ: 8-0  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  2-1  
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  1-7  
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  2-3  
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  0-3  
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  0-2  
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  0-3  
 
2η αγωνιστική
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  2-3  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ: 3-3  
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  1-0  
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  6-2  
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  3-0  
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ:  2-0  
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  2-2  
 
3η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ:  10-0  
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ:  3-0  
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  2-1  
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  2-3  
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  1-3  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  2-4  
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  2-1  
 
4η αγωνιστική
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  -  
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  -  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  -  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ:  -  
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  -  
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  -  
 
5η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  -  
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  -  
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ:  -  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ:  -  
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  -  
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  -  
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  -  
 
6η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  -  
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ:  -  
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  -  
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  -  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  -  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  -  
 
7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ:  -  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  -  
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  -  
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ:  -  
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ:  -  
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  -  
 
8η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  -  
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  -  
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  -  
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  -  
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  -  
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  -  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  -  
 
9η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  -  
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ:  -  
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  -  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  -  
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ:  -  
 
10η αγωνιστική
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  -  
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  -  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  -  
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  -  
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  -  
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ:  -  
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ:  -  
 
11η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  -  
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  -  
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  -  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  -  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ:  -  
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  -  
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  -  
 
12η αγωνιστική
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  -  
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  -  
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ:  -  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ:  -  
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  -  
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  -  
 
13η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  -  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  -  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  -  
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  -  
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  -  
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  -  
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  -

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2017 – 2018.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  0-3  1-2
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  5-1  0-1
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  2-0  1-0
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  0-2  0-1
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  0-2  2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  5-1  3-1
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 7-0 3-0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  1-3  1-3
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  3-1  3-1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  4-3  1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  2-3  4-0
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  2-1  1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  1-4  0-4
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  4-0  2-1
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  2-3  3-2
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  0-2  0-2
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  1-2 δ.δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  6-1  5-3
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  3-3  3-1
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  0-6  0-8
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  1-3  0-5
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  0-6  1-3
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  3-1  3-0 α/α
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 1-4  3-4
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 0-1  3-0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  4-2  5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  2-1  0-4
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  11-0  1-1
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  2-1  3-0 α/α
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  4-1  4-1
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  1-1  2-0
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  0-3  0-7
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  2-4  1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  2-2  2-0
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  2-1  4-0
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  4-1  2-2
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  0-2  0-3α/α
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  3-1  1-2
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  2-2  1-1
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  2-1  1-0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  2-1  1-3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  2-1  3-1
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  2-4  1-1
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  2-7  2-6
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  2-2  3-0 α/α
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  2-2  0-1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  3-0  6-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  1-0  1-6
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  2-1  0-3
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  0-7  1-4
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  3-1  2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  6-0  4-1
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  0-2  0-3α/α
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  0-0  0-0
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  1-3  1-1
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 1-0  2-1
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  1-0  1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  3-1  6-1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  3-3  1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 0-5  0-4
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  1-3  3-0α/α
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  2-0  1-4
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  1-1  1-6
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  1-2  0-1
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  1-3  0-1
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  4-4  0-3
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  0-0  2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  3-0  3-1
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  2-5  0-3α/α
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  0-2  1-2
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  0-0  1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  1-4  0-3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  1-5  0-4
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  5-0  4-2
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  2-1  0-1
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  0-2  1-3
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  1-0  0-3α/α
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  0-4  1-3
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  4-2  1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  2-0  1-1
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  0-3  2-3
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  1-4  0-7
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  2-4  2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  7-0  3-0 α/α
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  1-1  2-0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  3-2  1-0
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  1-1  0-0
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  2-2  0-2
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  3-2  2-2
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  4-1  0-3 α/α
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 1-1  2-4
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2016 – 2017.
1η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 4 – 0 5 – 0
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 – 0 0 – 0
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 1 – 3 3 – 4
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 2 – 1 2 – 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 0 – 5 3 – 4
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 – 0 2 – 2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 2 – 0 5 – 0
2η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 1 – 3 0 – 0
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 0 – 3 2 – 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 3 – 0 3 – 0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 3 – 1 2 – 1
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 1 – 0 1 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 2 – 1 0 – 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 3 – 0 0 – 1
3η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 2 – 1 3 – 0
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 – 1 1 – 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 – 1 0 – 1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 0 – 2 1 – 2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 3 – 2 3 – 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 3 0 – 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 1 – 6 1 – 3
4η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 0 – 0  0 – 2
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 2 – 1  3 – 1
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 3 – 1  2 – 2
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 3 – 1  1 – 3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 4 – 1 4 – 0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 – 2  2 – 1
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 1 – 2  2 – 2
5η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 7 – 1  3 – 1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 0 – 2  3 – 0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 3 – 0  1 – 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 – 8  0 – 7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 2  0 – 0
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 – 2  1 – 3
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 2 – 3  1 – 2
6η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 3 – 2  0 – 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 2 – 3  1 – 3
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 2 – 0 1 – 2
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 4 – 1 1 – 1
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 3 – 0  1 – 1
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 2 – 3  0 – 4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 6 – 0  0 – 1
7η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 0 – 3  2 – 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 1 – 1  2 – 7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 0 – 2  0 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 4 – 2  2 – 0
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 1 – 0  1 – 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 – 5  0 – 4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 – 0  7 – 1
8η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 0 – 4 1 – 5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 8 – 1  3 – 1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 0 – 2  0 – 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 1 – 3  0 – 4
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 1 – 0  2 – 1
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 – 2  1 – 1
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 8 – 2  4 – 0
9η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 6 – 0  3 – 0
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 3 – 0  6 – 0
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 3 – 2  1 – 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 6 – 2  2 – 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 6 – 0  3 – 0
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 0 – 1  1 – 2
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 – 3  0 – 1
10η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 1 – 2  1 – 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 3  1 – 8
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 1 – 11  1 – 4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 1 – 2  1 – 4
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 5 – 1  2 – 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 – 6  0 – 3
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 1 – 0 3 – 1
11η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0 3-1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 1 – 3 0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 9 – 0  4-3
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 3 – 0 0-1
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 1 – 0  5-1
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 2 – 2  1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 1 – 5  1-0
12η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 1 – 3  1 -4
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 1 – 2  0 -4
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 8 – 1  5 -1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 1 – 5  0 -7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 1 – 7 2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 4 – 3 1-1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 0 – 0  2 -4
13η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 0 – 1  0-2
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 0 – 1  7-3
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 4 – 0 1-0
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 1 – 5  1-2
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 – 1  4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 1 – 0 4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 5 – 0 4-2
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής

 

PLAY OFF Β΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ :

ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ( 1 x 2 ) : 4 – 0.

ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ( 3 x 4 ) : 0 – 3.

1η Θέση : ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ, 2η Θέση : ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,

3η Θέση : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΩΝ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ :

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ( Γηπ. Ορμύλιας ) : 1 – 1, 1 – 1 παρ., 4 – 3 πεν., 6 – 5 τελικό.