Γ’ Ερασιτεχνική, Ν. Όμιλος / Ομάδες – Αγώνες – Αποτελέσματα

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2016 – 2017.
1η Αγωνιστική ( 10η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 1 – 6 2 – 9
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2 – 1 5 – 0
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 0 – 3 3 – 0 α/α
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 4 – 0 1 – 0
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
2η Αγωνισιτκή ( 11η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 1 – 2 2 – 1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 2 – 0 4 – 1
ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 – 1 0 – 8
ΡΕΠΟ : ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 1 – 5 1 – 2
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 1 – 1 1 – 2
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 1 – 0 0 – 3
ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 – 2 0 – 3 α/α
ΡΕΠΟ : ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
4η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 6 – 1 3 – 0 α/α
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 5 – 2 5 – 0
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2 – 0 0 – 1
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 5 – 1 2 – 5
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
5η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 – 6 0 – 5
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0 – 2 1-3
ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 0 – 1 0 – 3 α/α
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 2 – 1 1 – 1
ΡΕΠΟ : ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 4 – 3  3 – 0
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2 – 5  1 – 2
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 1 – 1  3-0 α/α
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 2 – 5 Δ.Δ
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
7η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 – 1  4-1
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 3 – 0  1-1
ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 2 – 0  0 -3 α/α
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 4 – 1  2-1
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
8η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0 – 2  1-5
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 1 – 4 0-3
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 3 – 0  1-2
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 1 – 4  0-3
ΡΕΠΟ : ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
9η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 4 – 0 3-0 α.α
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 0 – 0  4-0
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 10 – 1  0-2
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 1 – 1  2-3
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
Στο 2ο γύρο οι ομάδες αντίστροφα.

 

 

 

Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF Γ΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ :

ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ( 3 x 4 ) : 6 – 0

ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ( 2 x 3 ) : 1 – 1, 0 – 0 παρ., 5 – 3 πεν.

Νότιος όμιλος : 1η Θέση : Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ, 2η Θέση : ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ, 3η Θέση : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ.

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗ Β΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ :

ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ( Γηπ. Πολυγύρου ) :

0 – 1.