Γ’ Ερασιτεχνική

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ    2018-2019
 
1η αγωνιστική ( 6η )
ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ:  2-4  και 2-5
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ:  1-9  και 0-5
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ.
 
2η αγωνιστική ( 7η )
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ:  5-2  και 4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ:  2-0  και 2-0
ΡΕΠΟ : ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.
 
3η αγωνιστική ( 8η )
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ:  1-5 και 1-3 
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ:  2-2 και 1-8 
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.
4η αγωνιστική ( 9η )
ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ:  3-0  και 2-3
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ:  3-0  και 0-4
ΡΕΠΟ : Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ. 
 
5η αγωνιστική ( 10η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ:  9-4 και 7-1
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ:  3-0 και 4-2  
ΡΕΠΟ : ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ.

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2017 – 2018.
1η Αγωνιστική ( 8η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  4-5  4-2
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  3-3  4-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  2-0 3-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  1-0  1-2
2η Αγωνιστική ( 9η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  5-0  3-0
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  0-3  2-8
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-2  1-5
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  4-0  3-1
3η Αγωνιστική ( 10η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  3-0 0-2
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  2-1  0-0
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  3-0  1-0
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1-4  0-3
4η Αγωνιστική ( 11η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ 7-0  1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  0-3  0-2
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  5-0  5-0
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  1-7  5-5
5η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  0-4  2-5
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  0-3  1-10
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  3-1  1-3
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  1-7  0-3
6η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  3-2  2-1
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  1-3  2-3
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  5-0  6-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  3-1  1-0
7η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  2-4  3-1
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  0-1  3-2
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  0-2  4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  0-1  2-1
Στο 2ο γύρο οι ομάδες αντίστροφα. Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2016 – 2017.
1η Αγωνιστική ( 8η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 3 – 0 2 – 5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 3 – 3 2 – 5
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 3 – 0 5 – 2
Α.Σ.  ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 10 – 0 3 – 0
2η Αγωνισιτκή ( 9η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ  – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ 1 – 0 4 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ 4 – 0 0 – 3
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – Α.Σ.  ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 2 1 – 2
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1 – 2 2 – 4
3η Αγωνιστική ( 10η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ 2 – 0 1 – 2
Α.Σ.  ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ 2 – 1 5-0
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 3 – 7 0 – 7
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 4 – 1 0 – 3
4η Αγωνιστική ( 11η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ.  ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ 4 – 0 2 – 1
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 7 – 0 2 – 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 5 – 3 2 – 2
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 3 – 2 1 – 4
5η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  – Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 7 – 2 4 – 1
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – Α.Σ.  ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 – 7 1 – 4
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ 0 – 1 2 – 0
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ 4 – 2 4 – 1
6η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ 1 – 5 4 – 6
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 0 – 6 0 – 7
Α.Σ.  ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 1 – 0  4 – 1
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ 6 – 0  5 – 0
7η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ 3 – 1  2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 6 – 2  5-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ  – Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 3 – 0 α/α  3-1
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – Α.Σ.  ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 – 3  1-4
Στο 2ο γύρο οι ομάδες αντίστροφα. Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής

 

PLAY OFF Γ΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ :

ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ( 3 x 4 ): 2 – 1

ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ ( 2 x 3 ) : 0 – 3

Βόρειος όμιλος : 1η Θέση : Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ, 2η Θέση : ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ, 3η Θέση :

ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ.

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗ Β΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ :

ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ( Γηπ. Πολυγύρου ) : 0 – 1

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2016 – 2017.
1η Αγωνιστική ( 10η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 1 – 6 2 – 9
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2 – 1 5 – 0
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 0 – 3 3 – 0 α/α
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 4 – 0 1 – 0
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
2η Αγωνισιτκή ( 11η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 1 – 2 2 – 1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 2 – 0 4 – 1
ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 – 1 0 – 8
ΡΕΠΟ : ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 1 – 5 1 – 2
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 1 – 1 1 – 2
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 1 – 0 0 – 3
ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 – 2 0 – 3 α/α
ΡΕΠΟ : ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
4η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 6 – 1 3 – 0 α/α
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 5 – 2 5 – 0
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2 – 0 0 – 1
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 5 – 1 2 – 5
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
5η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 – 6 0 – 5
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0 – 2 1-3
ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 0 – 1 0 – 3 α/α
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 2 – 1 1 – 1
ΡΕΠΟ : ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 4 – 3  3 – 0
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2 – 5  1 – 2
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 1 – 1  3-0 α/α
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 2 – 5 Δ.Δ
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
7η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 – 1  4-1
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 3 – 0  1-1
ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 2 – 0  0 -3 α/α
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 4 – 1  2-1
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
8η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0 – 2  1-5
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 1 – 4 0-3
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 3 – 0  1-2
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 1 – 4  0-3
ΡΕΠΟ : ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
9η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 4 – 0 3-0 α.α
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 0 – 0  4-0
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 10 – 1  0-2
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 1 – 1  2-3
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
Στο 2ο γύρο οι ομάδες αντίστροφα.

 

 

 

Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF Γ΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ :

ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ( 3 x 4 ) : 6 – 0

ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ( 2 x 3 ) : 1 – 1, 0 – 0 παρ., 5 – 3 πεν.

Νότιος όμιλος : 1η Θέση : Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ, 2η Θέση : ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ, 3η Θέση : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ.

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗ Β΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ :

ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ( Γηπ. Πολυγύρου ) :

0 – 1.