Γ’ Ερασιτεχνική ενιαίος όμιλος-Αγώνες – Αποτελέσματα

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ    2018-2019
 
1η αγωνιστική ( 6η )
ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ:  2-4  και 2-5
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ:  1-9  και 0-5
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ.
 
2η αγωνιστική ( 7η )
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ:  5-2  και 4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ:  2-0  και 2-0
ΡΕΠΟ : ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.
 
3η αγωνιστική ( 8η )
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ:  1-5 και 1-3 
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ:  2-2 και 1-8 
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.
4η αγωνιστική ( 9η )
ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ:  3-0  
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ:  3-0 
ΡΕΠΟ : Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ. 
 
5η αγωνιστική ( 10η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ:  9-4  
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ:  3-0
ΡΕΠΟ : ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ.

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2017 – 2018.
1η Αγωνιστική ( 8η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  4-5  4-2
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  3-3  4-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  2-0 3-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  1-0  1-2
2η Αγωνιστική ( 9η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  5-0  3-0
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  0-3  2-8
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-2  1-5
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  4-0  3-1
3η Αγωνιστική ( 10η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  3-0 0-2
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  2-1  0-0
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  3-0  1-0
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1-4  0-3
4η Αγωνιστική ( 11η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ 7-0  1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  0-3  0-2
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  5-0  5-0
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  1-7  5-5
5η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  0-4  2-5
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  0-3  1-10
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  3-1  1-3
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  1-7  0-3
6η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  3-2  2-1
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  1-3  2-3
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  5-0  6-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  3-1  1-0
7η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  2-4  3-1
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  0-1  3-2
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  0-2  4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  0-1  2-1
Στο 2ο γύρο οι ομάδες αντίστροφα. Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής