Τμήματα Υποδομής ( Κ16-Κ14-Κ12-Κ10) / Ομάδες – Αγώνες – Αποτελέσματα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2-5     ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1-8  
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 11-1     ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1-2  
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 10-1     ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 2-4  
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 4-0     Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-4  
  ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ            
               
  2η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 2-6     ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 4-1  
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 4-1     Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0-12  
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3-0 α/α     ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 3-3  
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1-6     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 0-4  
  ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ            
               
  3η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ       ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ    
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
  ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ            
               
  4η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄   4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ       Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
  ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ            
               
  5η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄   5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ       ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ            
               
  6η Αγωνιστική ( 15η ) Α΄ Β΄   6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ       ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ       Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ    
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ            
               
  7η Αγωνιστική ( 16η ) Α΄ Β΄   7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ       ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
  ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ            
               
  8η Αγωνιστική ( 17η ) Α΄ Β΄   Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.    
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΧΟΩΡΙΟΥ            
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ            
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ            
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ            
  ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ            
               
  9η Αγωνιστική ( 18η ) Α΄ Β΄        
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ            
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ            
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ            
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ            
  ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ          

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 4-2     Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 9-1  
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 11-8     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 0-3  
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1-4     ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2-5  
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0-6     ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 3-0  
               
  2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 2-4     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0-6  
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 3-2     ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 4-5  
  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 2-7     ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 7-1  
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0-1     ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 0-3 α/α  
               
  3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ    
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ       ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
               
  4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄   4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ       ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
               
  5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄   5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ       ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ       ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
               
  6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄   6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ       ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ    
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
               
  7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄   7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
               
          Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.  

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Κ14 2017 – 2018
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 20 – 0  5 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 – 3  1 – 3
2η Αγωνιστική ( 5η )
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  1 – 3  4 – 5
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  4 – 1  3 – 4
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 – 1  1 – 6
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 4  4 – 6
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 6 1 – 7
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 – 2  3 – 2
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  3 – 0  8 – 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  0 – 3 α/α  0 – 3
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 3  2 – 1
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 6 – 1  9 – 0
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 1 – 2  1 – 4
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 6 – 0  4 – 0
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 0 – 3 0 – 3 α/α
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  0 – 4  0 – 6
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  5 – 3  3 – 2
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  7 – 0  3 – 0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  1 – 3  0 – 3 α/α
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 1 – 0  2 – 1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 3 – 0 α/α  5 – 1
5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 0 – 3 3 – 2
ΡΕΠΟ : ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ «10»

 Πρώτοι αγώνες :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ : 2 – 4

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ : 6 – 0

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ : 4 – 0

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 2 – 3

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 : 1 – 4

 

Επαναληπτικοί αγώνες :

ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 3 – 1

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 1 – 3

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ : 0 – 2

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ : 3 – 4, 3 – 5 παράταση

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ : 6 – 0

 

Προκρίνονται στη φάση των «8» :

  1. «ΑΡΗΣ» ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005, με δυο νίκες,
  2. «ΤΑ Μ.Κ.» ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ, με δυο νίκες,
  3. «ΝΙΚΗ» ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, με δυο νίκες,
  4. «ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ» Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ, με μια νίκη και μια ήττα,
  5. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΑΡΝΑΙΑΣ, με δυο νίκες,
  6. «ΑΚΑΝΘΟΣ» ΙΕΡΙΣΣΟΥ, με μια νίκη και μια ήττα,
  7. «ΑΕΤΟΣ» ΒΑΡΒΑΡΑΣ, με δυο ήττες και διαφορά τερμάτων 3 – 7, δηλαδή -4 και,
  8. «ΘΥΕΛΛΑ» ΣΤΑΝΟΥ, με δυο ήττες και διαφορά τερμάτων 0 – 6, δηλαδή -6.
  • Αποκλείονται από τη φάση των «8», η ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ με δυο ήττες και διαφορά τερμάτων 1 – 10, δηλαδή -9 και ο ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ με δυο ήττες και διαφορά τερμάτων 1 – 9, δηλαδή -8.

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» 

Πρώτοι αγώνες :

ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 1 – 2

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ : 1 – 4

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 : 1 – 0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 1 – 0

 

Επαναληπτικοί αγώνες :

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ : 3 – 1

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ : 4 – 2

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ : 3 – 0

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 1- 5

Προκρίνονται στην επόμενη ( ημιτελική ) φάση, οι :

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ, ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ, ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 και ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ «4» :

Πρώτοι αγώνες :

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 : 1 – 1

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 5 – 0

 

Επαναληπτικοί αγώνες :

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 1 – 1, 0 – 1 παρ., 1 – 2 τελικό.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ : 0 – 0

 

ΤΕΛΙΚΟΣ:

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 3 – 0

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ Κ16  2017 – 2018 – Α ΦΑΣΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 4 – 3 2 – 5
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 8 – 0 4 – 0
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 2 2 – 2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 1 – 6 0 – 9
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 2 – 0 6 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 14 – 2 9 – 1
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 3 – 5 1 – 8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 – 4 2 – 2
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 1 – 3 1 – 0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 6 – 0 9 – 1
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 7 – 0 7 – 3
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 – 3 1 – 1
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 7 – 0  2 – 1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9 – 1 12 – 3
2η Αγωνιστική ( 5η )
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 0 – 10 1 – 3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 0 – 3 1 – 14
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 6 – 4 1 – 2
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  3 – 1 5 – 1
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 5 – 0 1 – 1
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 2 – 1 3 – 2
2η Αγωνιστική ( 5η )
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 3 – 10 0 – 6
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 2 0 – 7
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 2 – 1 1 – 3
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 3 – 4 1 – 3
5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 1 – 3  1 – 2
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 – 2 3 – 0
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 4 – 0 3 – 2
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 2017 – 2018
2η Φάση
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 – 0 6 – 0
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  2 – 1  1 – 1
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 0 – 2 1 – 7
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  4 – 0 2 – 0
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 9  0 – 3
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 3 – 1  0 – 1
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 5 – 0  5 – 1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  1 – 2 0 – 3
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  3 – 2  6 – 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  3 – 0  3 – 6
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  8 – 0 7 – 0
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3 – 0  0 – 10
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  2 – 4 1 – 3
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  5 – 1 3 – 3
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  1 – 2  4 – 1
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 1 – 9 0 – 1
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 5 – 2  2 – 0
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 4 – 1 2 – 3
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  3 – 2 4 – 0
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  3 – 4  0 – 5
2η Αγωνιστική ( 5η )
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  3 – 2  3 – 0
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ  3 – 1 1 – 1
3η Αγωνιστική ( 6η )
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  0 – 4 0 – 3 α/α
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 – 0  8 – 2
5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  1 – 2 1 – 3
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
2η Αγωνιστική ( 5η )
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 0 – 0  1 – 3
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  2 – 2  3 – 0 α/α
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 3η ( ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ) ΦΑΣΗ

ΠΡΩΤΟΙ ΑΓΩΝΕΣ :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ : 2 – 0

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ : 1 – 2

ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 0 – 3

ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 0 – 2

 

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ :

ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 0 – 4

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ : 5 – 2

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ : 0 – 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ : 0 – 2

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΠΡΩΤΟΙ ΑΓΩΝΕΣ :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 2 – 0

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ : 1 – 1

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ :

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 2 – 1

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 0 – 1

ΤΕΛΙΚΟΣ :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 0 – 0, 0 – 0 παρ., 3 – 2 πέναλτι.

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Κ14  2016 – 2017
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 0 – 4 0 – 3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 5 – 3 0 – 3 α/α
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 7 – 0 3 – 0 α/α
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 3 – 3 1 – 4
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2 – 4  0 – 3 α/α
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 – 0  2 – 0
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 0 – 3 0 – 3
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 2 – 1 7 – 0
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 2 3 – 3
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3 – 0 α/α  3 – 0 α/α
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 6 – 1  5 – 0
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 5 – 0 6 – 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 5 – 0 7 – 0
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 0 – 3 0 – 7
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 5 0 – 6
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 3  2 – 5
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 1 – 0  1 – 4
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 5 – 0 4 – 0
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 5 2 – 9
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 3 – 0 1 – 1
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0 – 0 1 – 1
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0 – 8  0 – 10
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 1 – 4  1 – 4
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2016 – 2017.
α ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ :  2 – 2 και 1 – 1, 4 – 1 παρ.
β Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ : 1 – 7 και 0 – 3 α/α.
γ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 2 – 2 και 2 – 2, 0 – 0 παρ. 4 – 1 πεν.
δ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 0 – 1 και 1 – 4.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2016 – 2017.
β x α : 7 και 13 Μαϊ. ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝ-ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡ 2005  1-2 και 7-2
δ x γ : 7 και 13-14 Μαϊ. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ   3-1    και 6 – 1
 ΤΕΛΙΚΟΣ :  ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 21 Μαϊ. 2017

 

Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής – Πρωτάθλημα Νέων Κ16 2016 – 2017

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – 10η Αγωνιστική
1ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 10 8 1 1 33 10 25 0 25
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 10 8 0 2 23 12 24 0 24
3 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 10 5 2 3 23 13 17 0 17
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 10 4 2 4 19 14 14 0 14
5 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10 2 1 7 16 35 7 0 7
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 10 0 0 10 0 30 0 0 0
ΣΥΝΟΛΟ : 60 27 6 27 114 114 87 0 87
2ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 10 7 1 2 32 7 22 0 22
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 10 7 0 3 29 10 21 0 21
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 10 7 0 3 28 16 21 0 21
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 10 6 1 3 33 20 19 0 19
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 10 2 0 8 17 56 6 0 6
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 10 0 0 10 0 30 0 0 0
ΣΥΝΟΛΟ : 60 29 2 29 139 139 89 0 89
3ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 8 5 2 1 21 9 17 0 17
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 8 5 2 1 27 12 17 0 17
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 8 4 1 3 14 19 13 0 13
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 8 2 1 5 10 19 7 0 7
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 8 1 0 7 11 24 3 0 3
ΣΥΝΟΛΟ : 40 17 6 17 83 83 57 0 57
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ Κ 16  2016 – 2017.
( 11 και 18 – 19 Φεβ. 2017 ) :
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 – 2 και 0 – 1
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 0 – 0 και 3 – 0 α/α
3 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 3 – 2 και 3 – 1
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 0 – 0 και 2 – 1
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 2016 – 2017.
( 25 – 26 Φεβ. και 4 Μαρ. 2017 )
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 0 – 1 και 0 – 4.
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 4 – 0 και 2 – 1
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ( 12 Μαρ. 2017 Γηπ. Αρναίας
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 2 – 3