Τμήματα Υποδομής / Ομάδες – Αγώνες – Αποτελέσματα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2016 – 2017
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 0 – 4 0 – 3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 5 – 3 0 – 3 α/α
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 7 – 0 3 – 0 α/α
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 3 – 3 1 – 4
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2 – 4  0 – 3 α/α
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 – 0  2 – 0
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 0 – 3 0 – 3
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 2 – 1 7 – 0
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 2 3 – 3
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3 – 0 α/α  3 – 0 α/α
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 6 – 1  5 – 0
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 5 – 0 6 – 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 5 – 0 7 – 0
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 0 – 3 0 – 7
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 5 0 – 6
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 3  2 – 5
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 1 – 0  1 – 4
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 5 – 0 4 – 0
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 5 2 – 9
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 3 – 0 1 – 1
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0 – 0 1 – 1
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0 – 8  0 – 10
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 1 – 4  1 – 4
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2016 – 2017.
α ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ :  2 – 2 και 1 – 1, 4 – 1 παρ.
β Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ : 1 – 7 και 0 – 3 α/α.
γ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 2 – 2 και 2 – 2, 0 – 0 παρ. 4 – 1 πεν.
δ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 0 – 1 και 1 – 4.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2016 – 2017.
β x α : 7 και 13 Μαϊ. ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝ-ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡ 2005  1-2 και 7-2
δ x γ : 7 και 13-14 Μαϊ. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ   3-1    και 6 – 1
 ΤΕΛΙΚΟΣ :  ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 21 Μαϊ. 2017

 

Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής – Πρωτάθλημα Νέων 2016 – 2017

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – 10η Αγωνιστική
1ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 10 8 1 1 33 10 25 0 25
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 10 8 0 2 23 12 24 0 24
3 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 10 5 2 3 23 13 17 0 17
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 10 4 2 4 19 14 14 0 14
5 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10 2 1 7 16 35 7 0 7
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 10 0 0 10 0 30 0 0 0
ΣΥΝΟΛΟ : 60 27 6 27 114 114 87 0 87
2ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 10 7 1 2 32 7 22 0 22
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 10 7 0 3 29 10 21 0 21
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 10 7 0 3 28 16 21 0 21
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 10 6 1 3 33 20 19 0 19
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 10 2 0 8 17 56 6 0 6
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 10 0 0 10 0 30 0 0 0
ΣΥΝΟΛΟ : 60 29 2 29 139 139 89 0 89
3ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 8 5 2 1 21 9 17 0 17
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 8 5 2 1 27 12 17 0 17
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 8 4 1 3 14 19 13 0 13
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 8 2 1 5 10 19 7 0 7
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 8 1 0 7 11 24 3 0 3
ΣΥΝΟΛΟ : 40 17 6 17 83 83 57 0 57
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 2016 – 2017.
( 11 και 18 – 19 Φεβ. 2017 ) :
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 – 2 και 0 – 1
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 0 – 0 και 3 – 0 α/α
3 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 3 – 2 και 3 – 1
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 0 – 0 και 2 – 1
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 2016 – 2017.
( 25 – 26 Φεβ. και 4 Μαρ. 2017 )
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 0 – 1 και 0 – 4.
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 4 – 0 και 2 – 1
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ( 12 Μαρ. 2017 Γηπ. Αρναίας )
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 2 – 3