Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 22η Αγωνιστική
Κυριακή 5 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
* ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ : Δεν Διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 17η Αγωνιστική
Σάββατο 4 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
3 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΥΚΙΑΣ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΒΑΒΔΟΥ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Κυριακή 5 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
8 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κυριακή 5 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
10 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
11 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
12 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΒΡΑΣΤΩΝ
13 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
14 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 13η Αγωνιστική Βορείου, 15η Νοτίου ομίλου.
Σάββατο 4 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ
2 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
5 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
Κυριακή 5 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
6 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
* ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ : Δεν. Διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ.-
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ.-
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 18η Αγωνιστική Νοτίου ομίλου
Τετάρτη 8 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΒΑΒΔΟΥ
2 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 14η Αγωνιστική Νοτίου ομίλου ( εξ αναβολής )
Τετάρτη 8 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 23η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Κυριακή 12 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
* ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : Δεν Διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 18η Βορείου, 19η Νοτίου ομίλου.
Σάββατο 11 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Κυριακή 12 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
5 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Κυριακή 12 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
8 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
9 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
10 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
11 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
12 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
13 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
14 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 10η Βορείου, 16η Νοτίου ομίλου.
Σάββατο 11 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
Κυριακή 12 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
* ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ : Δεν. Διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ.-
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 17η και 20η Αγωνιστική – εξ αναβολής αγώνες
Σάββατο 18 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΦΟΥΡΚΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 19η Αγωνιστική Βορείου ομίλου.
Σάββατο 18 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
2 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΡΙΣΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΒΡΑΣΤΩΝ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
7 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 17η Αγωνιστική Νοτίου ομίλου.
Σάββατο 18 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
4 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ.-
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 21η Αγωνιστική – εξ αναβολής
Τετάρτη 22 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 24η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Κυριακή 26 Μαρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
5 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
* ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ : Δεν Διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 20η αγωνιστική.
Σάββατο 25 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΚΡΗΝΗΣ
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Κυριακή 26 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
8 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΟΛΥΝΘΟΥ
Κυριακή 26 Μαρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
9 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΑΡΤΗΣ
10 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
11 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ ΒΑΒΔΟΥ
13 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
14 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 14η Βορείου, 18η Νοτίου ομίλου.
Σάββατο 25 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΓΟΜΑΤΙΟΥ
2 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή 26 Μαρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
5 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
6 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
* ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ : Δεν. Διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ.-
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ.-
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 25η Αγωνιστική
Σάββατο 1 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
* ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ : Δεν Διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 21η αγωνιστική.
Σάββατο 1 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
4 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
Κυριακή 2 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Κυριακή 2 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Π.A.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΤΑΝΟΥ
8 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  ΝΙΚΗΤΗΣ
9 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
10 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΥΚΙΑΣ
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
12 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
13 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
14 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 26η Αγωνιστική
Τετάρτη 5 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
* ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ : Δεν Διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 27η Αγωνιστική
Κυριακή 9 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
* ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ : Δεν Διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 22η αγωνιστική.
Σάββατο 8 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΑΡΤΗΣ
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΒΑΒΔΟΥ
10 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
11 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
Κυριακή 9 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
12 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΒΡΑΣΤΩΝ
13 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
14 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΝΙΚΗΤΗΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 23η Αγωνιστική Νοτίου ομίλου
Μ. Τετάρτη 12 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 23η Αγωνιστική Βορείου ομίλου
Τετάρτη 19 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
5 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
7 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here