ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 2 Μαρ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 4 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΟΥΡΑΣ – ΑΓΓΙΔΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΟΥΣΤΟΥΔΑΣ
3 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
7 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
8 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
9 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΤΣΩΜΤΣΟΣ
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
12 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 5 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00
13 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
14 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
15 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
16 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 5 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00
17 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
18 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
19 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
20 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΑΠΠΑΣ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
21 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
22 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ
23 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
24 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
25 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΓΓΙΔΗΣ
26 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
27 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
28 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 4 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΛΑΨΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΓΓΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here