ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 9 Μαρ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 11 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
2 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
5 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Μ. ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΑΓΓΙΔΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
9 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
10 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΕΡΕΤΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
Κυριακή 12 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00
10 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΠΠΑΣ
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ – ΚΛΑΨΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
12 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
13 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.
Κυριακή 12 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00
14 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
15 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
17 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
18 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
19 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
20 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
21 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ
22 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΩΜΤΣΟΣ
23 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΑΓΓΙΔΗΣ
24 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ( ΤΕΛΙΚΟΣ )
Κυριακή 12 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΣΤΟΥΔΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here