Η ΕΠΣ Χαλκιδικής ανακοινώνει τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που επελέγησαν μετά την διαδικασία των προεπιλογών για την στελέχωση των Μικτών Ομάδων. Παρακαλούνται όπως προσέλθουν στο γήπεδο της Αρναίας την Δευτέρα 20 Μαρτίου 2017 και ώρα έναρξης 16:00 ( ομάδα Παίδων γεννηθέντες 2004 – 2005 ) και 18:00 ( ομάδα Νέων γεννηθέντες 2002 – 2003 ) Όσοι ποδοσφαιριστές δεν μπόρεσαν να λάβουν μέρος στις προεπιλογές έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην προπόνηση.

ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ 2004 – 2005
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
3 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
5 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
6 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2004 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
7 ΚΙΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
8 ΚΙΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
9 ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
10 ΧΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
11 ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
12 ΣΤΟΪΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
13 ΣΤΟΪΚΟΥΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2005 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
14 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2004 ΗΡΑΚΛΗ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
15 ΚΟΥΤΣΙΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
16 ΤΑΠΑΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2004 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
18 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
19 ΣΙΑΦΛΙΑΚΗΣ ΑΚΡΙΒΟΣ 2005 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
20 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
21 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
22 ΑΓΙΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2005 ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
23 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
24 ΜΥΚΩΝΙΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
25 ΠΑΠΑΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
26 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
27 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
 28  ΠΙΤΣΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ 2002 – 2003
1 ΚΑΡΑΣΟΥΛΗΣ ΜΑΪΟΣ 2002 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
2 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
3 ΒΑΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΕΤΟ ΦΟΥΡΚΑΣ
4 ΚΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
5 ΜΑΤΑΜΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2003 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
6 ΓΕΡΑΚΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2003 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
7 ΣΙΜΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2002 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΑΔΑΜΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
9 ΛΑΓΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
10 ΜΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
11 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 2003 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
12 ΚΟΚΟΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
13 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
14 ΚΟΚΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
15 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
16 ΛΑΪΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
17 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
18 ΤΖΑΦΑΪ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
19 ΜΠΟΥΪΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
20 ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 2003 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
21 ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
22 ΙΓΝΑΤΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ 2003 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
23 ΕΥΘΥΜΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
24 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΕΦΡΑΙΜ 2002 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
25 ΣΙΑΡΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
26 ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
27 ΒΑΛΑΧΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2003 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
28 ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
29 ΡΕΒΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
30 ΡΕΒΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
31 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
32 ΚΟΥΚΟΥΤΡΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
33 ΝΤΕΒΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here