ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 23 Μαρ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 25 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
9 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
10 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
11 Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
12 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
Κυριακή 26 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00
13 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΩΜΤΣΟΣ
14 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
15 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ
16 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
Κυριακή 26 Μαρ. 2017   Ώρα : 17:00
17 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
18 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ
19 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
20 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
21 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
22 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
23 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
24 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΛΑΨΑΣ
25 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
26 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
27 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΩΜΤΣΟΣ
28 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 25 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
Κυριακή 26 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ
6 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
7 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here