ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 30 Μαρ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 1 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
4 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
8 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
9 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
10 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
11 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤ/ΜΩΝΑ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΑΓΓΙΔΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
Κυριακή 2 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
13 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ
Κυριακή 2 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00
14 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Π.A.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
15 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
16 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
17 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
18 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
19 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
20 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
21 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
22 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ (16:30) ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΤΣΩΜΤΣΟΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
23 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (16:30) ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 1 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΩΜΤΣΟΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΒΑΤΖΟΛΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
Κυριακή 2 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00
5 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
* ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ : 3 – 0 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ.-

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here