ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 6 Απρ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 8 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΩΜΤΣΟΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
5 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤ/ΜΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΥΡΑΣ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
10 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
11 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ
Κυριακή 9 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00
12 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ    ( P.O. ) ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
Κυριακή 9 Απρ. 2017   Ώρα : 11:30
13 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  ( P.O. ) ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΑΓΑΠΙΔΗΣ – ΑΓΓΙΔΗΣ
Κυριακή 9 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00
14 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ
15 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
16 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
17 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΓΑΠΙΔΗΣ – ΑΓΓΙΔΗΣ
18 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
19 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
20 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
21 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ
22 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΛΑΨΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
23 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 8 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΒΑΤΖΟΛΑΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
Κυριακή 9 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΩΜΤΣΟΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΥΣΤΟΥΔΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΡΟΣΙΝΟΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here