Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
Κυριακή 24 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
8 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
4 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Κυριακή 24 Σεπ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
Κυριακή 24 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
8 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΒΡΑΣΤΩΝ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
10 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΥΚΙΑΣ
11 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΦΟΥΡΚΑΣ
12 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
13 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
14 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΡΗΝΗΣ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
Κυριακή 1 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
8 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Κυριακή 1 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
7 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
Κυριακή 1 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00 Γήπεδο :
9 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Κυριακή 1 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
12 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
13 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Κυριακή 1 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 1 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
3 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
4 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3η Αγωνιστική
Σάββατο 7 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
8 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3η Αγωνιστική
Σάββατο 7 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
6 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
7 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00 Γήπεδο :
9 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
10 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
11 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
12 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
13 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
14 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΡΗΝΗΣ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική
Σάββατο 7 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
3 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
4 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
2 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Κυριακή 15 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
5 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 15 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00 Γήπεδο :
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΑΡΝΑΙΑΣ
Κυριακή 15 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΒΡΑΣΤΩΝ
9 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
10 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΥΚΙΑΣ
12 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
13 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
14 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 15 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 5η Αγωνιστική
Τετάρτη 18 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΦΥΤΟΥ
4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
8 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here