ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 28 Σεπ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 30 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΙΚΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
7 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
8 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΩΜΤΣΟΣ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
10 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
11 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 1 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
12 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΩΜΤΣΟΣ
13 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
14 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΚΙΚΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 1 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
15 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Κυριακή 1 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
16 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
17 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
18 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
19 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
20 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
21 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
22 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
23 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
24 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΩΜΤΣΟΣ
25 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
26 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here