Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική

Σάββατο 30 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00  Γήπεδο ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚ.
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛ.
Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ.
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΚΑΝΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΤΡ/ΚΗΣ ΦΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική

Σάββατο 30 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00  Γήπεδο ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ ΤΣΑΠΑΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤ.
3 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΛΑΨΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝ.
Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00 
7 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΤΖΙΜΗΤΡΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ. ΜΑΜΑ ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 12:00 
9 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΑΚΡΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΟΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤ.
12 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛ.
13 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓ.
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΒΑΒΔΟΥ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΡΗΓ.

Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική

Σάββατο 30 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00 Γήπεδο ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ

Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 11:00 

2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛ.
Κυριακή 1 Οκτ. 2017 Ώρα : 16:00 
3 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝ.
4 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΛΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here