ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 5 Οκτ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 7 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
7 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
8 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
9 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
10 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
11 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
12 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
13 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΚΛΑΨΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
14 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
15 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
16 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ
18 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ
19 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Α. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
20 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΠΠΑΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ
21 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
22 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
23 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
24 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
25 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΛΑΨΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
26 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 7 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΙΚΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΧΟΙΝΑΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΒΑΤΖΟΛΑΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
Κυριακή 8 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
6 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
7 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ
Τετάρτη 11 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
9 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here