ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 12 Οκτ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 14 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΠΠΑΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΊΔΗΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
10 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
11 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
12 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 15 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
13 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
14 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
Κυριακή 15 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 15 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
16 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
17 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
18 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
19 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ
20 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΟΥΡΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
21 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
22 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
23 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
24 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
25 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
26 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 14 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΒΑΤΖΟΛΑΣ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΙΚΑΣ
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
Κυριακή 15 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΧΟΙΝΑΣ
8 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ
9 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here