ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-16 Άρης Παλαιοχωρίου-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας Εδεσσαϊκός-λαγκαδάς ΑΟ Καρδίας-Πιερικός ΑΕ Καρίτσας-ΑΕΠ Ηρακλής Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Νάουσα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-17 Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσαϊκός λαγκαδάς-ΑΕ Καρίτσας Πιερικός-Μακεδονικός ΑΕΠ Ηρακλής-Αγροτικός Αστέρας Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα Καμπανιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-18 Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός ΑΕ Καρίτσας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας Αγροτικός Αστέρας-λαγκαδάς Νάουσα-Πιερικός Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕΠ Ηρακλής Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-19 ΑΟ Καρδίας-Άρης Παλαιοχωρίου Εδεσσαϊκός-ΑΕ Καρίτσας Κιλκισιακός-Μακεδονικός Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας λαγκαδάς-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Πιερικός-Καμπανιακός ΑΕΠ Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-20 Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός Νάουσα-Κιλκισιακός Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας Αλμωπός Αριδαίας-λαγκαδάς Πιερικός-ΑΕΠ Ηρακλής

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-21 Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου ΑΕ Καρίτσας-Αγροτικός Αστέρας ΑΟ Καρδίας-Νάουσα Εδεσσαϊκός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Κιλκισιακός-Καμπανιακός Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αλμωπός Αριδαίας λαγκαδάς-Πιερικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-22 Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας Νάουσα-Μακεδονικός Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕ Καρίτσας Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός ΑΕΠ Ηρακλής-Κιλκισιακός Πιερικός-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-23 Νάουσα-Άρης Παλαιοχωρίου Αγροτικός Αστέρας-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Μακεδονικός-Καμπανιακός ΑΕ Καρίτσας-Αλμωπός Αριδαίας ΑΟ Καρδίας-ΑΕΠ Ηρακλής Εδεσσαϊκός-Πιερικός Κιλκισιακός-λαγκαδάς

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-24 Άρης Παλαιοχωρίου-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Καμπανιακός-Νάουσα Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας ΑΕΠ Ηρακλής-Μακεδονικός Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας λαγκαδάς-ΑΟ Καρδίας Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-25 Καμπανιακός-Άρης Παλαιοχωρίου Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αλμωπός Αριδαίας Νάουσα-ΑΕΠ Ηρακλής Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός Μακεδονικός-λαγκαδάς ΑΟ Καρδίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-26 Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας ΑΕΠ Ηρακλής-Καμπανιακός Πιερικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας λαγκαδάς-Νάουσα Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Μακεδονικός Κιλκισιακός-ΑΕ Καρίτσας Εδεσσαϊκός-ΑΟ Καρδίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-27 ΑΕΠ Ηρακλής-Άρης Παλαιοχωρίου Αλμωπός Αριδαίας-Πιερικός Καμπανιακός-λαγκαδάς Νάουσα-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας Αγροτικός Αστέρας-Κιλκισιακός Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Καρδίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-28 Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός λαγκαδάς-ΑΕΠ Ηρακλής Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός Κιλκισιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Εδεσσαϊκός-Νάουσα ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 14-29 λαγκαδάς-Άρης Παλαιοχωρίου Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΕΠ Ηρακλής Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΟ Καρδίας Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 15-30 Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-λαγκαδάς Κιλκισιακός-Πιερικός Εδεσσαϊκός-ΑΕΠ Ηρακλής ΑΟ Καρδίας-Αλμωπός Αριδαίας ΑΕ Καρίτσας-Καμπανιακός Μακεδονικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Αγροτικός Αστέρας-Νάουσα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here