Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 6η Αγωνιστική
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 5η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΑΞΙΑΡΧΗ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΒΑΒΔΟΥ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
10 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
11 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
12 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
13 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
14 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
3 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 7η Αγωνιστική
Σάββατο 28 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
4 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
5 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΥΚΙΑΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 6η Αγωνιστική
Σάββατο 28 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
Κυριακή 29 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
Κυριακή 29 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Κυριακή 29 Οκτ. 2017   Ώρα : 15:00
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΒΡΑΣΤΩΝ
11 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
12 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
13 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
14 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 5η Αγωνιστική
Σάββατο 28 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 29 Οκτ. 2017   Ώρα : 15:00
2 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
3 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 8η Αγωνιστική
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 7η Αγωνιστική
Σάββατο 4 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
8 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
10 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
12 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
13 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
14 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 6η Αγωνιστική
Σάββατο 4 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
2 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
3 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 9η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 8η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
2 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 12:00
6 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΡΗΜΝΗΣ
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
7 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
9 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΙΕΡΙΣΣΟΥ
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
11 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
12 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
13 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
14 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 7η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
3 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 10η Αγωνιστική
Τετάρτη 15 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
5 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
8 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 11η Αγωνιστική
Κυριακή 19 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
8 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 9η Αγωνιστική
Σάββατο 18 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΦΟΥΡΚΑΣ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
10 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
11 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Κυριακή 19 Νοε. 2017   Ώρα : 12:00
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
Κυριακή 19 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
13 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
14 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 12η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
5 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΦΥΤΟΥ
8 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 10η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΒΑΒΔΟΥ
4 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
6 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΡΗΜΝΗΣ
7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
9 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
10 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
11 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
12 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΣΥΚΙΑΣ
13 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΡΗΝΗΣ
14 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 8η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
2 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
3 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 13η Αγωνιστική
Σάββατο 2 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
8 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 11η Αγωνιστική
Σάββατο 2 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
5 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
7 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 12:00
8 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΡΝΑΙΑΣ
10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
11 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
12 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
13 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
14 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 9η Αγωνιστική
Σάββατο 2 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
3 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
4 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 14η Αγωνιστική
Σάββατο 9 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
7 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 12η Αγωνιστική
Σάββατο 9 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΥΚΙΑΣ
3 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ Ν. ΡΟΔΩΝ
4 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ
5 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
6 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
7 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΒΑΒΔΟΥ
9 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
10 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
11 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
12 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
13 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
14 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 10η Αγωνιστική
Σάββατο 9 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
2 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
3 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 15η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 13η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 12:00
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΤΑΝΟΥ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
9 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΦΟΥΡΚΑΣ
10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
11 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
12 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
13 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
14 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 11η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
3 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here