ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 19 Οκτ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 21 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
4 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΛΑΨΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
10 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
12 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
13 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
14 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
15 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΙΚΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
16 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
17 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
18 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
19 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
20 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
21 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
22 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
23 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
24 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΚΙΚΑΣ
25 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
26 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 21 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΙΚΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΧΟΙΝΑΣ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΥΡΑΣ
5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
Τετάρτη 25 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:30
9 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΧΟΙΝΑΣ ΣΥΚΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here