ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 26 Οκτ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 28 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
4 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
5 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
9 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΚΙΚΑΣ
10 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
11 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
12 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 29 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
13 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
14 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΑΠΑΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
15 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
Κυριακή 29 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
16 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Κυριακή 29 Οκτ. 2017   Ώρα : 15:00
17 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
18 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΚΛΑΨΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ
19 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ
20 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
21 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
23 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
24 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
25 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚ/ΚΗΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
26 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΠΑΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. ΚΑΛΥΒΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here