ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 2 Νοε. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 4 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΠΑΠΑΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
3 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. Ν. ΡΟΔΩΝ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΛΑΨΑΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
8 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
9 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
10 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΙΚΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
12 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
14 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
15 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
16 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΑΠΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
17 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
18 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΙΚΑΣ
19 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
20 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
21 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
22 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
23 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ
24 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
25 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ
26 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 4 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΙΚΑΣ
4 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κυριακή 5 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΙΚΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Τετάρτη 8 Νοε. 2017   Ώρα : 16:00
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ
Τετάρτη 8 Νοε. 2017   Ώρα : 16:30
9 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΥΚΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here