ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 9 Νοε. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 11 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΓΟΥΤΑΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ. Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΙΚΑΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
10 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
11 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
12 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΛΑΨΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΝΑΝΟΥ
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
13 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
14 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
15 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 12:00
16 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
17 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
18 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
19 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΛΑΨΑΣ ΟΥΡΑΝ/ΛΗΣ
20 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
21 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
22 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
23 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
24 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
25 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
26 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 11 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ (13:00) ΞΕΦΤΕΡΗΣ
Κυριακή 12 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
4 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΞΕΦΤΕΡΗΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
7 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΣΑΚΙΡΗ
8 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΝΑΝΟΥ
9 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here