ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 23 Νοε. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 25 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΑΠΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
5 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
10 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΝΑΓ. ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
12 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΠΑΠΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
13 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
14 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΝΑΝΟΥ
15 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
16 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
17 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
19 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Α. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
20 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
21 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΛΑΨΑΣ – ΝΑΝΟΥ
22 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
23 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
24 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
25 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣΗΣ
26 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 25 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΝΑΝΟΥ
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΞΕΦΤΕΡΗΣ
8 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
9 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here