ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 30 Νοε. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 2 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
9 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΣΧΟΙΝΑΣ
11 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΠΑΣ – ΣΙΩΝΗ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΝΑΝΟΥ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ
13 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
14 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
15 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
16 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 12:00
17 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΣΙΩΝΗ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
18 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
19 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
20 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΠΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
21 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
22 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
23 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΛΑΨΑΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
24 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
25 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here