ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 7 Δεκ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 9 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΑΡΙΣ /ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΑΠΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
7 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
8 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
9 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ
10 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
11 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ
12 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
13 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ –   ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.
15 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
16 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΙΩΝΗ
17 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
18 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ
19 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
21 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
22 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
23 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΑΠΑΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
24 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΛΑΨΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
25 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ( 14:00 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
26 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 9 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  ΞΕΦΤΕΡΗΣ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΝΑΝΟΥ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΙΚΑΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΕΡΣΤΕΛΗΣ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ 12 Δεκ. 16:00
Κυριακή 10 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:30
9 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΤΣΙΒΔΑΡΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here