Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 16η Αγωνιστική  
Σάββατο 6 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 7 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
8 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 14η Αγωνιστική  
Σάββατο 6 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
7 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
Κυριακή 7 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
8 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
9 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Κυριακή 7 Ιαν. 2018   Ώρα : 12:00
10 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ Ν. ΡΟΔΩΝ
Κυριακή 7 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
11 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
12 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
13 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 17η Αγωνιστική
Σάββατο 13 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
5 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΒΑΡΒΑΡΑΣ
7 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
8 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 15η Αγωνιστική
Σάββατο 13 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΤΑΝΟΥ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
4 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΡΗΝΗΣ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
7 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
8 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 12:00
9 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΝΙΚΗΤΗΣ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
10 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
11 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
12 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΡΗΜΝΗΣ
13 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
14 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 12η Αγωνιστική
Σάββατο 13 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
2 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 18η Αγωνιστική
Σάββατο 20 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
8 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 16η Αγωνιστική
Σάββατο 20 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
7 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 12:00
8 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΑΞΙΑΡΧΗ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
9 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΒΡΑΣΤΩΝ
11 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
12 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
13 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΒΑΒΔΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 13η Αγωνιστική
Σάββατο 20 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 19η Αγωνιστική
Σάββατο 27 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
5 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
Κυριακή 28 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
7 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
8 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 17η Αγωνιστική
Σάββατο 27 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
4 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
5 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Κυριακή 28 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
8 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
9 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
Κυριακή 28 Ιαν. 2018   Ώρα : 12:00
10 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
Κυριακή 28 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
11 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
12 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
13 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΒΔΟΥ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 14η Αγωνιστική
Κυριακή 28 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 20η Αγωνιστική
Σάββατο 3 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Κυριακή 4 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 18η Αγωνιστική
Σάββατο 3 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΤΑΝΟΥ
3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
7 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 4 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
8 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Κυριακή 4 Φεβ. 2018   Ώρα : 12:00
9 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 4 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
11 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
12 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
13 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
14 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here