ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 14 Δεκ. 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 16 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡ9ΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
10 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΣΙΩΝΗ
11 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
12 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 11:00
13 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 
14 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 12:00
15 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ
Κυριακή 17 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00
16 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
18 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
19 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
20 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΙΚΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
21 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΝΑΝΟΥ
22 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ
23 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΣΙΩΝΗ
24 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
25 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
26 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here