ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
2η Αγωνιστική ( εξ αναβολής αγώνες )
Σάββατο  13 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ « ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
Κυριακή  14 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
5 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
Κυριακή  14 Ιαν. 2018   Ώρα : 12:00
6 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική
Σάββατο  20 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « ΣΑΡΤΗΣ
Κυριακή  21 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
7 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ « Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
9 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΑΦΥΤΟΥ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-
4η Αγωνιστική
Σάββατο  27 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ « ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή  28 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ « Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ « ΣΑΡΤΗΣ
8 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
9 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ.-
5η Αγωνιστική
Σάββατο  3 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΣΤΑΝΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ « ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΟΛΥΝΘΟΥ
Κυριακή  4 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ « ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
9 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΑΦΥΤΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005.-

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here