ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 18 Ιαν. 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 20 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΛΑΨΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΙΩΝΗ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
8 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΠΕΣΧΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
9 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
10 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
11 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΘΕΟΧΑΡΗ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
12 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
13 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
14 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 12:00
15 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
16 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΟΥΡΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
18 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
19 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
20 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ
21 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
22 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
23 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
24 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
25 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
26 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΛΑΨΑΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 20 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 14:00 ) ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ
5 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΑΝΟΥ
6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
7 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here