ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 1 Φεβ. 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 3 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
4 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
6 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ
8 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ – ΝΑΝΟΥ
9 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
10 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κυριακή 4 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
11 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ
Κυριακή 4 Φεβ. 2018   Ώρα : 12:00
12 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κυριακή 4 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00
13 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
14 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – Χ»ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
15 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
16 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
17 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΛΑΨΑΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
18 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
19 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
20 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
21 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΕΣΧΟΥ
23 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΑΝΟΥ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 3 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΙΚΑΣ
Κυριακή 4 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
5 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ
6 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
7 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here