Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 21η Αγωνιστική
Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
8 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 19η Αγωνιστική
Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
5 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
6 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
7 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΒΑΒΔΟΥ
Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00
10 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
11 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
12 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
13 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
* ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ : Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ.-
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 22η Αγωνιστική
Σάββατο 17 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
5 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
8 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 23η Αγωνιστική
Σάββατο 24 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00
6 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
7 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 20η Αγωνιστική
Σάββατο 24 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
4 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 14:00
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΥΚΙΑΣ
Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΤΑΝΟΥ
10 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
11 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
12 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΟΡΜΥΛΙΑΣ
13 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
* ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ : Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ.-
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 24η Αγωνιστική
Σάββατο 3 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Κυριακή 4 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
7 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 21η Αγωνιστική
Σάββατο 3 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
5 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
Κυριακή 4 Μαρ. 2018   Ώρα : 11:00
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
Κυριακή 4 Μαρ. 2018   Ώρα : 14:00
8 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
Κυριακή 4 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
10 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
11 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΒΑΒΔΟΥ
13 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
* Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ : Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ.-
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 25η Αγωνιστική
Σάββατο 10 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Κυριακή 11 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
5 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΑΡΤΗΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 22η Αγωνιστική
Σάββατο 10 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
2 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
3 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
4 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΚΡΗΝΗΣ
6 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Κυριακή 11 Μαρ. 2018   Ώρα : 14:00
8 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
Κυριακή 11 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00
9 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΝΙΚΗΤΗΣ
10 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
11 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΥΚΙΑΣ
12 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
13 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
* ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ : Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ.-
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 26η Αγωνιστική
Σάββατο 17 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΦΥΤΟΥ
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κυριακή 18 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
7 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
8 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 23η Αγωνιστική
Σάββατο 17 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
8 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Κυριακή 18 Μαρ. 2018   Ώρα : 14:00
9 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΥΚΙΑΣ
Κυριακή 18 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
11 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
12 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
13 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
* ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ : Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ.-
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 27η Αγωνιστική
Σάββατο 24 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΩΙΝ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Κυριακή 25 Μαρ. 2018   Ώρα : 17:00
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 24η Αγωνιστική
Σάββατο 24 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
4 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
5 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
Κυριακή 25 Μαρ. 2018   Ώρα : 14:00
7 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
Κυριακή 25 Μαρ. 2018   Ώρα : 17:00
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
9 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
10 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΡΗΜΝΗΣ
11 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΒΑΒΔΟΥ
13 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
* ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ : Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ.-

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here