ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 8 Φεβ. 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
4 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ
7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΕΣΧΟΥ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ- ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
9 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΌΓΗΤΩΝ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 14:00
12 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00
13 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΛΑΨΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
14 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΣΙΩΝΗ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
15 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ
16 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
17 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
18 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
19 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΝΑΝΟΥ
20 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
21 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ – Φ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΠΕΣΧΟΥ
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΙΚΑΣ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
Τρίτη 13 Φεβ. 2018   Ώρα : 16:00
9 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
Τετάρτη 14 Φεβ. 2018   Ώρα : 17:00
10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here