ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 22 Φεβ. 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 24 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
3 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
6 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΕΣΧΟΥ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
10 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  
Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
11 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ
12 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 12:00
13 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΟΥΡΑΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00
14 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
16 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ
17 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
18 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΌΛΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
19 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
20 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ
21 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 24 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΠΕΣΧΟΥ
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
Κυριακή 25 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here