ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1η Αγωνιστική
Τετάρτη  21 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:30
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ « ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΣΥΚΙΑΣ
8 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
9 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.-
2η Αγωνιστική
Σάββατο  24 Μαρ. 2018   Ώρα : 11:00
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ (16:30 ) « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
7 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΑΡΝΑΙΑΣ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ.-
3η Αγωνιστική
Τετάρτη  28 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:30
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
6 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
8 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΣΤΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ.-
4η Αγωνιστική
Σάββατο  31 Μαρ. 2018   Ώρα : 11:00
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
7 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ « ΣΤΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.-

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here