ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019
Συμμετέχουν : 2 Σωμ. Γ΄ Εθνικής, 16 Α΄ , 28 Β΄ και 1 Γ΄ Ερ. κατ. Σύνολο : 47 σωματεία.
       
ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ( Συμμετέχουν μόνο τα σωματεία Β΄ και Γ΄ Ερ. Κατηγορίας 15 – 16 Σεπ. 2018 )
    ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  
    Γίινονται 8 αγώνες  
  1 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 – 4
  2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 0 – 3 α/α
  3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 3 – 1
  4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 4 – 0
  5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ 3 – 1
  6 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – 0
  7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 2 – 0
  8 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 6 – 2
     
       
    ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  
    Γίινονται 7 αγώνες  
  9 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 1 – 1, 0 – 0 παρ. 3 – 0 πεν.
  10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 2 – 1
  11 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 0 – 2
  12 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 2 – 0
  13 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 – 1
  14 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 3 – 0
  15 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 – 0
       
       
       
ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ( 22 – 23 Σεπ. 2018 )
    Οι νικήτριες ομάδες της πρώτης φάσης αντιμετωπίζουν εντός έδρας, τις ομάδες Α΄ Ερ. και Γ΄ Εθν. ( μετά από κλήρωση ).  
   
  1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  
  2 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  
  3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  
  4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
  5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  
  6 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  
  7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  
  8 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  
  9 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  
  10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  
  11 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟY – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  
  12 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  
  13 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  
  14 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩN – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005  
  15 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  
  16 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  
     

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here