Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 1η Αγωνιστική  
  Σάββατο 29 Σεπ. 2018 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
         
  Κυριακή 30 Σεπ. 2018 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΣΑΡΤΗΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
7 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
8 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική  
  Σάββατο 29 Σεπ. 2018 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ( 14:00 ) ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
5 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
6 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
         
  Κυριακή 30 Σεπ. 2018 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
9 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
         
  Κυριακή 30 Σεπ. 2018 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
10 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΝΙΚΗΤΗΣ
11 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
12 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
13 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
* Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 2η Αγωνιστική  
  Σάββατο 6 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΦΥΤΟΥ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
         
  Κυριακή 7 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
5 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΒΡΑΣΤΩΝ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΡΝΑΙΑΣ
8 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική  
  Σάββατο 6 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
5 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
7 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
         
  Κυριακή 7 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
8 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
9 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
10 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΡΗΜΝΗΣ
11 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
13 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
* ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 3η Αγωνιστική  
  Σάββατο 13 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
         
  Κυριακή 14 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
5 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΑΡΤΗΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΡΗΝΗΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3η Αγωνιστική  
  Σάββατο 13 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΦΟΥΡΚΑΣ
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΒΑΒΔΟΥ
         
  Κυριακή 14 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
7 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
         
  Κυριακή 14 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
9 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΑΞΙΑΡΧΗ
10 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
11 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
12 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
13 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
* ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1η Αγωνιστική  
  Σάββατο 13 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
         
  Κυριακή 14 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00  
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ.-      
         
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 4η Αγωνιστική  
  Σάββατο 20 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΡΗΝΗΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
         
  Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
7 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΒΡΑΣΤΩΝ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4η Αγωνιστική  
  Σάββατο 20 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
5 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
         
  Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
8 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
         
  Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
9 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
10 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
11 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
12 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
13 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
* ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική  
  Σάββατο 20 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
         
  Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 14:00  
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-      
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 5η Αγωνιστική  
  Σάββατο 27 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΑΡΤΗΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
7 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 6η Αγωνιστική  
  Τετάρτη 31 Οκτ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
6 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΒΡΑΣΤΩΝ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
         
         
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 7η Αγωνιστική  
  Κυριακή 4 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΟΛΥΝΘΟΥ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΦΥΤΟΥ
8 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 5η Αγωνιστική  
  Σάββατο 3 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΥΚΙΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
7 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΒΑΒΔΟΥ
9 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
         
  Κυριακή 4 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
11 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
         
  Κυριακή 4 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
12 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
13 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
* ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3η Αγωνιστική  
  Σάββατο 3 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ε.Σ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
         
  Κυριακή 4 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
2 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
  ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.-      
       

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here