Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τους ομίλους των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-16 και Κ-12 και το ολικό πρόγραμμα των δυο ομίλων του κάθε πρωταθλήματος :

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ    
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ       ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
  ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ            
               
  2η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
  ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ            
               
  3η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ       ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ    
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
  ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ            
               
  4η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄   4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ       Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
  ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ            
               
  5η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄   5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ       ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ            
               
  6η Αγωνιστική ( 15η ) Α΄ Β΄   6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ       ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ       Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ    
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ            
               
  7η Αγωνιστική ( 16η ) Α΄ Β΄   7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ       ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
  ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ            
               
  8η Αγωνιστική ( 17η ) Α΄ Β΄   Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.    
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΧΟΩΡΙΟΥ            
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ            
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ            
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ            
  ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ            
               
  9η Αγωνιστική ( 18η ) Α΄ Β΄        
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ            
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ            
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ            
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ            
  ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ            
             

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ    
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ       ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
               
  2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
               
  3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ    
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ       ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
               
  4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄   4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ       ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
               
  5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄   5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ       ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ       ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
               
  6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄   6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ       ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ    
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
               
  7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄   7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
               
          Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.    
             

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here