ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.
 ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018        ΩΡΑ 11.00
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
 ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2018           ΩΡΑ 11.00
2η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
 ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2018           ΩΡΑ 11.00
3η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
 ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ    2018         ΩΡΑ 11.00
4η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄ 4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
 ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2018        ΩΡΑ 11.00
5η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄ 5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο ΧΑΝΙΩΤΗΣ
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
 ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2018        ΩΡΑ 11.00
6η Αγωνιστική ( 15η ) Α΄ Β΄ 6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
 ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2018        ΩΡΑ 11.00
7η Αγωνιστική ( 16η ) Α΄ Β΄ 7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
 ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2018        ΩΡΑ 11.00
8η Αγωνιστική ( 17η ) Α΄ Β΄ Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΧΟΩΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
 ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2018        ΩΡΑ 11.00
9η Αγωνιστική ( 18η ) Α΄ Β΄
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.
 ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018        ΩΡΑ 11.00
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
 ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018        ΩΡΑ 11.00
2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
 ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018        ΩΡΑ 11.00
3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018        ΩΡΑ 16.00
4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄ 4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
 ΚΥΡΙΑΚΗ 04 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018        ΩΡΑ 11.00
5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄ 5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
 ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018        ΩΡΑ 11.00
6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄ 6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
 ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018        ΩΡΑ 11.00
7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄ 7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here