ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 6 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
     
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
6 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣ. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
8 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ  
9 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ  
10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
11 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
     
  Κυριακή 7 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
12 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚ. – ΣΙΩΝΗ
13 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
15 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.  
       
16 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
17 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π . – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
18 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΜΝΗΣ 20016 ΝΑΝΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ  
19 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
20 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ  
21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ  
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
  ( Κ-16 ) Σάββατο 6 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12 :00 ) ΚΙΚΑΣ  
2 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ  
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
7 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΘΕΟΧΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
       
  ( Κ-12 ) Κυριακή 7 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΙΚΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
7 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ  
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
     

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here