ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 13 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (15:00) ΚΟΥΡΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ
     
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΣΙΩΝΗ  
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
7 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
8 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
9 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΝΑΝΟΥ – ΠΟΪΡΑΤΖΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
     
11 Α.Ε.Σ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
     
  Κυριακή 14 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00  
12 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
13 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
     
  Κυριακή 14 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00  
14 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
15 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
16 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
17 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
       
18 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
19 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
20 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΑΝΟΥ  
21 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
22 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ  
       
23 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΟΙΡΑΤΖΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
    Κ-16 Σάββατο 13 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  ΚΙΚΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
4 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
7 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
8 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
       
    Κ-12 Κυριακή 14 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00  
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΙΚΑΣ
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ  
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 0 – 3 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  
     

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here