ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 20 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΘΕΟΧΑΡΗ  
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
     
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ–ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ  
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.  
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
8 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
9 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΙΚΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ  
10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ  
     
11 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ( 15:00 ) ΣΧΟΙΝΑΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ  
     
  Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00  
12 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
     
  Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 14:00  
13 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
     
14 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ  
     
  Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00  
15 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.  
16 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
17 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
18 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
       
19 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
20 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
21 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΝΑΝΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
22 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
23 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
    Κ-16 Σάββατο 20 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΚΙΚΑΣ  
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
7 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.  
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
       
    Κ-12 Κυριακή 21 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ  
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ  
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  (15:00) ./. ΒΟΗΘ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ 
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
7 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
     

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here