Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 8η Αγωνιστική  
  Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΡΗΝΗΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
         
  Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
8 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΡΑΣΤΩΝ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 6η Αγωνιστική  
  Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
         
  Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
         
  Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
7 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
8 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
9 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
10 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
11 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
12 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
13 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
* ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4η Αγωνιστική  
  Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
         
  Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  ΡΕΠΟ : Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ.-      
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 9η Αγωνιστική  
  Σάββατο 17 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
         
  Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΦΥΤΟΥ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 7η Αγωνιστική  
  Σάββατο 17 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΒΑΒΔΟΥ
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
6 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
8 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
         
  Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
9 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
         
  Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
10 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
         
  Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
12 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
13 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
* ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 5η Αγωνιστική  
  Σάββατο 17 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
         
  Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
2 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
  ΡΕΠΟ : ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ.-      
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 10η Αγωνιστική  
  Σάββατο 24 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
         
  Κυριακή 25 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΡΗΝΗΣ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 8η Αγωνιστική  
  Σάββατο 24 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΒΑΒΔΟΥ
4 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
         
  Κυριακή 25 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
         
  Κυριακή 25 Νοε. 2018 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
7 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 25 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
8 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
10 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
11 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΦΟΥΡΚΑΣ
12 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
13 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
* ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 6η Αγωνιστική  
  Σάββατο 24 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΥΚΙΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ.-      
         
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 11η Αγωνιστική  
  Σάββατο 1 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
         
  Κυριακή 2 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00  
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
7 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΒΡΑΣΤΩΝ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 9η Αγωνιστική  
  Σάββατο 1 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
6 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
         
  Κυριακή 2 Δεκ. 2018 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
8 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
         
  Κυριακή 2 Δεκ. 2018 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
9 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
         
  Κυριακή 2 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
10 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
11 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΡΗΜΝΗΣ
12 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
13 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
* ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 7η Αγωνιστική  
  Σάββατο 1 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ε.Σ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
2 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
  ΡΕΠΟ : ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-      
         
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 12η Αγωνιστική  
  Σάββατο 8 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 10η Αγωνιστική  
  Σάββατο 8 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
3 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
         
  Κυριακή 9 Δεκ. 2018 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
4 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
         
  Κυριακή 9 Δεκ. 2018 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
5 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 9 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
7 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΝΟΥ
9 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
10 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
12 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
13 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
* ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 8η Αγωνιστική  
  Σάββατο 8 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
         
  Κυριακή 9 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00  
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.-      
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 13η Αγωνιστική  
  Τετάρτη 12 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
         
         
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 14η Αγωνιστική  
  Κυριακή 16 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
8 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 11η Αγωνιστική  
  Σάββατο 15 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
8 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
9 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
         
  Κυριακή 16 Δεκ. 2018 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
10 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 16 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
11 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΝΙΚΗΤΗΣ
12 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
13 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
* ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 9η Αγωνιστική  
  Σάββατο 15 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ.-      
         
         
         
         
         
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 15η Αγωνιστική  
  Σάββατο 22 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
         
  Κυριακή 23 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00  
5 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 12η Αγωνιστική  
  Σάββατο 22 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
4 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
5 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
         
  Κυριακή 23 Δεκ. 2018 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
6 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
         
  Κυριακή 23 Δεκ. 2018 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
7 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΑΞΙΑΡΧΗ
         
  Κυριακή 23 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
8 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
9 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
11 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
13 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
* ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 10η Αγωνιστική  
  Σάββατο 22 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 Α.Ε.Σ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ.-      
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 16η Αγωνιστική  
  Σάββατο 12 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
         
  Κυριακή 13 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00  
4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
7 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΟΛΥΝΘΟΥ
8 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 13η Αγωνιστική  
  Σάββατο 12 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
6 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
7 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
         
  Κυριακή 13 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
8 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
9 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
11 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
12 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
13 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
* ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
       

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here