ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
  Σάββατο 17 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
     
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΙΚΑΣ  
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
7 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
8 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
9 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ  
     
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
     
  Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
11 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΝΑΝΟΥ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
   
12 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
     
  Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 14:00  
13 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ ΚΙΚΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
     
  Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
14 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ  
15 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
16 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
17 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
18 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ  
19 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
20 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΝΑΝΟΥ  
     
21 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
22 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
23 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
    Κ-16 Σάββατο 17 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
2 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
4 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΙΚΑΣ  
8 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       
    Κ-12 Κυριακή 18 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΙΚΑΣ  
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (12:00) ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ  
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 3 – 0 α/α  
8 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here