ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
  Σάββατο 24 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ  
3 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
     
5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.  
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – Χ”ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ  
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΠΟΪΡIΑΤΖΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
     
10 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΣΙΩΝΗ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
11 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
     
  Κυριακή 25 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
12 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣT. – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
   
  Κυριακή 25 Νοε. 2018 Ώρα : 14:00
13 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΝΑΝΟΥ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
     
  Κυριακή 25 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00  
14 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
15 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
16 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – Χ”ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
17 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ  
     
18 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
19 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
20 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ  
21 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΙΩΝΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
22 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
23 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
    Κ-16 Σάββατο 24 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ
8 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ  
       
    Κ-12 Κυριακή 25 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
2 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΙΚΑΣ  
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ  
5 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
8 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 0 – 3 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here