3ος Αγώνας Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Μικτών ομάδων Κ16-Κ14 την Τετάρτη 12/12/2018  στο Πολύκαστρο του Κιλκίς .
ΕΠΣΚιλκίς – ΕΠΣΧαλκιδικής.   – 12.30μμ  Κ14  – 14.30μμ Κ16
Άπαντες οι παρακάτω ποδοσφαιριστές Κ14 και Κ16 , θα πρέπει να βρίσκονται στο χώρο που θα τους παραλάβει το λεωφορείο , 5 με 10 λεπτά νωρίτερα  ,με ατομική αθλητική περιβολή ώστε να συμμετάσχουν στους αγώνες με την ΕΠΣΚιλκίς . Προσοχή : Οι ποδοσφαιριστές που κλήθηκαν πρώτη φορά , θα πρέπει να έχουν μαζί τους το δελτίο τους και την κάρτα υγείας ,ειδάλλως δεν θα μπορέσουν να αγωνιστούν !

ΜΙΚΤΗ Κ14  2005-2006

  1. ΠΑΠΑΛΑΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΡΙΓΛΙΑΣ
  2. ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
  4. ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
  5. ΚΙΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
  6. ΚΙΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
  7. ΚΟΛΙΩΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
  9. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  10. ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  11. ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
  12. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ COSMOS  ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  13. ΝΤΡΟΜΠΑΙ ΕΡΒΙΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
  14. ΠΙΤΣΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑ
  15. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  16. ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓ. COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  17. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  18. ΣΙΑΦΛΙΑΚΗΣ ΑΚΡΙΒΟΣ     COSMOS  ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΜΙΚΤΗ Κ16  2003-2004

  1. ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  2. ΔΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
  3. ΚΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  4. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  5. ΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ    ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  7. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ
  8. ΜΑΤΑΜΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ             COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  9. ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ        ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ
  10. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  11. ΑΛΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑ
  12. ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      ΜΑΡΜΑΡΑ
  13. ΜΑΜΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΣΜΟΣ
  14. ΓΕΡΑΚΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΣ
  15. ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΝΑΙΑ
  16. ΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΑΝΟΣ
  17. ΛΙΤΖΕΡΙΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΦΟΥΡΚΑΣ
  18. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Το δρομολόγιο του λεωφορείου θα έχει ως εξής:

Στις 07.30 θα ξεκινήσει από την Βαρβάρα(φαρμακείο)
Στις 07.40 θα είναι στο Νεοχώρι (Δημοτικό Σχολείο ) για τα παιδιά από Στρατώνι και Ιερισσό και όμορων χωριών. 
Στις 07.45 Παλαιοχώρι (διασταύρωση με Μεγ Παναγία) Στις 07.50 στην Αρναία (γήπεδο) Στις 08.10 Παλαιόχωρα (Δημοτικό Σχολείο) Στις 08.40 Στο Νοσοκομείο Πολυγύρου και στις  με 09.00 θα είναι Καλύβες ,απέναντι απο Γαβάνα! Στις 09.15 στα Νέα Μουδανιά , στο κινέζικο ,απέναντι απο το ΚΤΕΛ.  Όταν τελειώσουν οι αγώνες , δηλαδή γύρω στις 16.30 μμ  θα αναχωρήσει για πίσω !
Οδηγός θα είναι ο κ. Λέχος Αλέκος και το τηλέφωνο του είναι το 6973233833 ,ενώ του ιδιοκτήτη κ. Σκρέκα Κωνσταντίνου 
6974421343 
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΤΙΣ ΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΜΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ , ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ !!
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΈΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ! 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΟ !
Πρόγραμμα και αποτελέσματα Αγώνων Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Κ16-Κ14

1η Αγων. ΤΕΤΑΡΤΗ 31 ΟΚΤ.2018  ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ–ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  

Αποτελέσματα αγώνων                  Κ14  0-3            Κ16   0-1

2η Αγων.ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΝΟΕ.2018  ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ  –  ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Αποτελέσματα αγώνων                  Κ14   3-0            Κ16   3-0 

3η Αγων.ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΔΕΚ.2018  ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ  –  ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 Αποτελέσματα αγώνων                  Κ14              Κ16

4η Αγων.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΙΑΝ.2019  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  –  ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 

Αποτελέσματα αγώνων                  Κ14              Κ16

5η Αγων.ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΙΑΝ.2019  ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ

Αποτελέσματα αγώνων                  Κ14              Κ16

6η Αγων.ΤΕΤΑΡΤΗ 13 ΦΕΒ.2019  ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here