Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 21η Αγωνιστική  
  Σάββατο 16 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
         
  Κυριακή 17 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00  
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
8 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΟΛΥΝΘΟΥ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 18η Αγωνιστική  
  Σάββατο 16 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΗΜΝΗΣ
4 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
6 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
         
  Κυριακή 17 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
         
  Κυριακή 17 Φεβ. 2019 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
8 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 17 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΤΑΝΟΥ
10 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
11 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
12 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
13 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
* ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 22η Αγωνιστική  
  Σάββατο 23 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΒΡΑΣΤΩΝ
         
  Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00  
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 19η Αγωνιστική  
  Σάββατο 23 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
         
  Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
7 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
8 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΡΗΜΝΗΣ
9 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
         
  Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
10 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΔΟΥΜΠΙΩΝ
         
  Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
11 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
12 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
13 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
* ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 23η Αγωνιστική  
  Σάββατο 2 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
         
  Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00  
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΟΛΥΝΘΟΥ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΦΥΤΟΥ
8 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 20η Αγωνιστική  
  Σάββατο 2 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
3 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
6 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
         
  Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
         
  Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
10 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
11 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
12 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
13 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
* ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-    

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here