ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 19 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΩΝ/ΝΟΥ ΗΛ.  
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
       
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
7 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
9 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ  
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
       
    Κυριακή 20 Ιαν. 2019 Ώρα : 11:00  
11 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
12 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
       
    Κυριακή 20 Ιαν. 2019 Ώρα : 14:00  
13 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΟΊΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
       
    Κυριακή 20 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00  
14 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΙΩΝΗ  
15 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
16 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
17 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
18 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
       
19 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Α – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
20 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
    Κ-16 Σάββατο 19 Ιαν. 2019 Ώρα : 11:00  
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ  
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ  
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΑΒΟΛΗ  
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
7 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.  
       
    Κ-12 Κυριακή 20 Ιαν. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΝΤΟΥΣΚΟΥ  
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ  
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
4 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΙΚΑΣ  
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ  
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 3 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here