ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ( ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΕΙΠΟΜΕΝΩΝ ) ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
Σάββατο 9 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΒΡΑΣΤΩΝ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΣΤΑΝΟΥ
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
5 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο ΤΡΙΓΛΙΑΣ « ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ.-
Δευτέρα 11 Φεβ. 2019 Ώρα : 16:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ « ΑΡΝΑΙΑΣ
Πέμπτη 14 Φεβ. 2019 Ώρα : 17:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (2ο ημιχρ.) ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Σάββατο 16 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΑΡΤΗΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ « ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.-
Δευτέρα 18 Φεβ. 2019 Ώρα : 16:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Τετάρτη 20 Φεβ. 2019 Ώρα : 16:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ « ΒΡΑΣΤΩΝ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ « ΣΤΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ( ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΕΙΠΟΜΕΝΩΝ ) ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
Κυριακή 10 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ « 3 – 0 α/α
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
8 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Τρίτη 12 Φεβ. 2019 Ώρα : 16:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
Παρασκευή 15 Φεβ. 2019 Ώρα : 16:00
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Κυριακή 17 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΝΟΥ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
Τρίτη 19 Φεβ. 2019 Ώρα : 16:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here